Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wolontariat w Łomżyńskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami

Każdy młody człowiek ma w sobie olbrzymi potencjał współczucia i miłości. Jaki? Niech za odpowiedź posłuży ta przypowieść:
 
Pewnego dnia morze wyrzuciło na plażę wiele pięknych rozgwiazd, które bez wody morskiej nie potrafią żyć. Idąca brzegiem morza mała dziewczynka zaczęła wrzucać je do morza. Mężczyzna, który obserwował dziewczynkę powiedział: - "Po co to robisz? Przecież i tak nie uratujesz wszystkich" - "Ale dla tych, które wrzuciłam zrobiłam tyle ile mogłam zrobić najwięcej."
 
Takich „dziewczynek” jest więcej – tworzą wolontariat schroniska. Pomagają pracownikom w karmieniu i pojeniu psów, wychodzą na spacery, ale najważniejsze jest to, że okazują podopiecznym "Arki" dużo czułości i dzięki temu psy - często skrzywdzone przez ludzi - ponownie zaczynają ufać. Ty też możesz zostać wolontariuszem, warunkiem jest ukończenie 18 lat i zapał  do pracy ze zwierzętami.
 
 
Jeśli masz ukończone 18 lat i chcesz pomagać psom w naszym schronisku - serdecznie zapraszamy!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę